دامداری ، سایت تخصصی فروش گوسفند ، گاو ، اسب ، سگ وگربه ، و سایر حیوانات

چهارشنبه 30 خرداد
نحوه تشخیص جنسیت اردک نر و ماده

آرشیو مقالات

نحوه تشخیص جنسیت اردک نر و ماده

اگر قصد پرورش و جوجه کشی اردک دارید قطعا باید جنسیت آنها را بدانید که در مورد این پرنده شما می توانید از طریق رنگ، پرهای دم، صدا و مطمئن ترین روش یعنی کلواک و اندام تناسلی اردک این کار انجام دهید تنها باید مواظب باشید که در روش کلواک مهارت کافی داشته باشید در غیر اینصورت به پرنده آسیب جدی وارد می کنید.

مولتی ویتامین آمینوجکت برای دام ها و اسب ها

آرشیو مقالات

مولتی ویتامین آمینوجکت برای دام ها و اسب ها

اگر قصد پرورش گوسفند، گاو، بز و اسب دارید حتما باید غذای مناسب به آنها دهید و کیفیت خوراک و مواد غذایی طوری باشد که دچار کمبود ویتامین، مواد معدنی نشوند در غیر اینصورت انواع بیماری ها چون ریزش پشم گوسفندان، دندان قروچه به خاطر کمبود منیزیم رخ می دهد بنابراین با دادن مولتی ویتامین آمینوجکت به دام های زنده و اسب می توانید باعث جبران انواع ویتامین ها و اسیدهای آمینه بدن حیوان شوید.

پرورش و نگهداری خرگوش لوپ

خرگوش

پرورش و نگهداری خرگوش لوپ

یکی از پر طرفداراترین حیوانات خانگی خرگوش ها هستند که انواع نژاد مختلف آنها در دنیا وجود دارد و در این بین بهترین و محبوب ترین نژاد خرگوش خانگی نژاد لوپ است که در گونه های مختلفی چون لوپ فرانسوی، انگلیسی، مینی لوپ و خرگوش لوپ هلندی وجود دارد.

مراقبت از گوساله های تازه متولد شده

آرشیو مقالات

مراقبت از گوساله های تازه متولد شده

با توجه به اینکه هر گاو ماده تنها یکبار در سال توانایی وضع حمل دارد از این رو مراقبت از گوساله تازه متولد شده خیلی مهم است و باید خوراندن شیر آغوز و البته ضدعفونی بند ناف گوساله زنده را فراموش نکنید در غیر اینصورت سیستم ایمنی بدن آنها کم است و امکان اسهال و تلف شدن آنها زیاد است.

تعبیر خواب جگر گوسفند و گاو

آرشیو مقالات

تعبیر خواب جگر گوسفند و گاو

جگر سیاه و سفید جزو مواد غذایی پر ارزش با ویتامین زیاد و آهن فراوان است که با آن انواع غذاها و کباب ها درست می شود که باعث تقویت حافظه، تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان کم خونی می شود و جزو کباب های خوشمزه و مورد علاقه ما ایرانیان است که دیدن آن در خواب نیز تعبیر خوبی دارد و البته برخی معبرین آنرا به فرزند تعبیر می کنند و به صورت کلی دیدن جگر در خواب خوب است مگر اینکه جگر انسان باشد که تعبیر بدی دارد.

انواع بیماری های سم گوسفندان و نحوه درمان آن

آرشیو مقالات

انواع بیماری های سم گوسفندان و نحوه درمان آن

اگر به دنبال سوددهی از شغل گوسفند داری و پرورش گوسفندان هستید حتما باید اطلاعات کامل در مورد انواع بیماری های گوسفندان داشته باشید که مهمترین آنها بیماری های سم چون گندیدگی سم، آبسه، تورم و پوسته پوسته شدن سم است.

با ماهی چی بخوریم و چی نخوریم

آرشیو مقالات

با ماهی چی بخوریم و چی نخوریم

خوردن سبزی پلو با ماهی قطعا خوشمزه است چونکه ماهی تازه یک ماده غذایی پر از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین سالم است اما نباید ماهی را در کنار ماست و دوغ بخورید و در عوض بهترین مصلح یا چاشنی برای ماهی آب نارنج، لیموشیرین و یا سیر است که باعث جذب آسان آهن به بدن می شود.

تعبیر خواب تخم مرغ

مرغ و خروس

تعبیر خواب تخم مرغ

خواص تخم مرغ باعث شده است که خرید و فروش تخم مرغ زیاد باشد از این جهت پرورش مرغ تخمگذار سود بالایی دارد و به همین منوال دیدن تخم مرغ در خواب تعبیر خوبی دارد و به معنای به دست آوردن مال و ثروت فراوان است هر چند که شکستن تخم مرغ و یا دیدن تخم مرغ گندیده تعابیر بدی دارد.

  مراکز ویژه فروش گوسفند زنده در تهران

 • مرکز شماره 1 09120000000
 • مرکز شماره 2 09120000000
 • مرکز شماره 3 09120000000
 • مرکز شماره 4 09120000000
 • مرکز شماره 5 09120000000
 • مرکز شماره 6 09120000000
 • مرکز شماره 7 09120000000
 • مرکز شماره 8 09120000000
 • مرکز شماره 9 09120000000
طرز تهیه آبگوشت بزباش

آرشیو مقالات

طرز تهیه آبگوشت بزباش

آبگوشت بزباش یکی از انواع آبگوشت ایرانی است که متشکل از قرمه سبزی با آبگوشت است و به جای لوبیا سفید در آن لوبیا قرمز و سبزی قرمه می ریزند و حتی جزو خوراک های خوشمزه کشورهای آذربایجان و ارمنستان به شمار می آید.

انواع بیماری های کبوتر

پرنده

انواع بیماری های کبوتر

پرورش انواع نژاد کبوتر مانند شاهی سفید، هارنیه، جاینت هومر، چین دار شرقی، مکه، یعقوبی در دنیا تنها به خاطر ظاهر آنهاست اما در این بین بهترین نژاد کبوترهای گوشتی جهان نژاد موندارین است که به منظور تولید گوشت انجام می شود از این رو شناخت انواع بیماری های رایج و شایع کبوتر برای پرورش دهندگان لازم است تا باعث کاهش تلفات شود.

خواص گوشت شتر

آرشیو مقالات

خواص گوشت شتر

گوشت شتر و بز با اینکه مقدار پروتئین کمتری نسبت به گوشت گوسفند و گوساله دارد اما چربی و کلسترول پایین دارد که با مصرف آن باعث کاهش وزن خود می شوید به خصوص اینکه گوشت شتر به دلیل وجود روی زیاد باعث تقویت قوای جنسی افراد می شود.

تعبیر خواب نیش زدن مار

آرشیو مقالات

تعبیر خواب نیش زدن مار

تبدیل شدن مار پنتون به حیوان خانگی هم باعث نشده است که انسان از نیش زدن مار احساس بدی نداشته باشد حال اینکه با دیدن نیش زدن مار ممکن است هشداری به آن داده شود یا از جانب دشمنانش به آن آسیب برسد از این جهت باید بیشتر مراقب اطرافیانش باشد چون مار در خواب به دشمنی موذی تعبیر شده است که به صورت مخفیانه با ظاهر زیبا به دنبال فریب دادن و آسیب به شماست.

طرز تهیه کباب کوبیده مجلسی و رستورانی

آرشیو مقالات

طرز تهیه کباب کوبیده مجلسی و رستورانی

بهترین و خوشمزه ترین نوع کباب در ایران کباب کوبیده است که از ترکیب گوشت چرخ کرده گوسفند، گوساله و پیاز، نمک، فلفل درست می شود و یک غذای مقوی سرشار از مواد ویتامین و معدنی است که با نان یا پلو سرو می شود.

بهترین نژادهای سگ آپارتمانی و خانگی

سگ

بهترین نژادهای سگ آپارتمانی و خانگی

اگر عاشق نگهداری حیوانات به خصوص سگ هستید اما فضای خانه و آپارتمان شما کوچک است خب نگران نباشید شما می توانید از بین نژادهای سگ آپارتمانی و خانگی یکی را انتخاب و نگهدارید.