دامداری ، سایت تخصصی فروش گوسفند ، گاو ، اسب ، سگ وگربه ، و سایر حیوانات

25 خرداد
تعبیر خواب استر یا قاطر

آرشیو مقالات

تعبیر خواب استر یا قاطر

قاطر یا استر جزو حیواناتی است که حاصل جفت گیری خر نر با اسب ماده است و تعابیر مختلفی برای آن نوشته شده است و به طور کلی سوار شدن بر قاطر نر را طول عمر فراوان و سوار شدن بر قاطر ماده را ازدواج با زنی نازا تعبیر کرده اند.

خوراک مرغ های تخم گذار خارج از قفس

مرغ و خروس

خوراک مرغ های تخم گذار خارج از قفس

در تحقیقات جدید ثابت شده است که نگهداری از مرغ تخمگذار خارج از قفس بهتر است هر چند که مشکلاتی نیز دارد و باید نکات مهم در مورد خوراک و غذای آنها رعایت شود و به خصوص اینکه با فضولات در ارتباط هستند باید مراقب سلامت آنها باشید و هنگام تخم گذاشتن سریعا تخم را از لانه بردارید تا مرغ کرچ نشود.

آشنایی با نژاد مرغ و خروس فونیکس

مرغ و خروس

آشنایی با نژاد مرغ و خروس فونیکس

نژاد مرغ و خروس فونیکس جزو بهترین نژاد زینتی هستند که قیمت بالایی دارند و به خاطر دم بلند و زیبای خود مشهور هستند که حتی دم خروس فونیکس به طول 90 سانتی متر نیز می رسد از این رو نگهداری و پرورش آن سخت است.

نحوه تشخیص جنسیت همستر

آرشیو مقالات

نحوه تشخیص جنسیت همستر

یکی از حیوانات خانگی محبوب که در بین ایرانیان خرید و فروش آن زیاد است و مایل به نگهداری از آن هستند همستر است که در دو نوع سوری و کوتوله وجود دارد، به منظور تشخیص جنسیت همستر کافیست به آلت تناسلی، پستان های همستر توجه کنید، البته تشخیص بچه همستر نر و ماده خیلی سخت است.

طرز تهیه انواع کباب‌های سیستان و بلوچستان

آرشیو مقالات

طرز تهیه انواع کباب‌های سیستان و بلوچستان

هنگام سفر کردن به استان سیستان و بلوچستان فراموش نکنید که کباب های خوشمزه این مناطق چون ناگمان پچ، جوجه کباب بلوچی، تنورچه و کباب جامپ را امتحان کنید چون جزو کباب های قدیمی و البته اعیانی هستند که بدون شک با خوردن آن لذت خواهید برد.

جیره غذایی میش داشتی

گوسفند

جیره غذایی میش داشتی

با وجود اینکه روش پرواربندی بره در کمترین زمان بیشترین سود به همراه دارد اما پرورش داشتی گوسفندان سوددهی بیشتر در طولانی مدت دارد چون که باعث افزایش تولید مثل گله و فروش بره شیری خواهید شد و شما قادر به فروش شیر و پشم آنها در طول یکسال هستید از این رو هزینه خوراک میش بیشتر از بره و قوچ است و در طول دوره فحلی، بارداری، زایمان و شیردهی جیره غذایی آنها متفاوت است.

خواص گوشت قرقاول

پرنده

خواص گوشت قرقاول

یکی از پرندگان بومی آسیا که گوشت آن خواص زیادی دارد و منبع پروتئین بالا و در عین حال کالری و چربی کم است قرقاول است که قیمت گوشت آن بالاست چونکه خواص زیادی دارد البته کسانی که کلسترول خون بالا دارند باید از خوردن آن صرف نظر کنند و همچنین افرادی که گرم مزاج هستند در مصرف گوشت پرنده احتیاط کنند.

آموزش حرف زدن و سخنگو کردن کاسکو

پرنده

آموزش حرف زدن و سخنگو کردن کاسکو

یکی از طوطی هایی که ساعت ها افراد را سرگرم می کند کاسکو است که با خرید آن به راحتی می توانید کلمات ساده و حتی حرکاتی چون رقص به آنها یاد بدهید تا ساعت ها سرگرم شوید البته زمانی پرنده به حرف شما گوش می دهد که آب و غذای کافی به آن بدهید و به آن توجه کنید.

  مراکز ویژه فروش گوسفند زنده در تهران

 • مرکز شماره 1 09120000000
 • مرکز شماره 2 09120000000
 • مرکز شماره 3 09120000000
 • مرکز شماره 4 09120000000
 • مرکز شماره 5 09120000000
 • مرکز شماره 6 09120000000
 • مرکز شماره 7 09120000000
 • مرکز شماره 8 09120000000
 • مرکز شماره 9 09120000000
وسایل مورنیاز برای حرفه زنبورداری

زنبور و عسل

وسایل مورنیاز برای حرفه زنبورداری

عسل خواص بیشماری دارد اما به شرط اینکه عسل طبیعی بخورید از این رو به دلیل تقاضای بالای خرید عسل خیلی از افراد به شغل زنبورداری روی می آورند چونکه سرمایه زیادی لازم ندارد اما فراموش نکنید که باید دانش بالایی داشته باشید و حتما وسایل مورد نیاز چون دستکش، لباس، اهرم، برس، دودی و... را تهیه کنید.

طرز تهیه خورش ریواس و کنگر کردستان

آرشیو مقالات

طرز تهیه خورش ریواس و کنگر کردستان

در استان کردستان انواع گیاه ریواس، کنگر می روید که با استفاده از آن مردمان کرد زبان انواع خورشت محلی چون خورش ریواس و کنگر درست می کنند که داخل آن گوشت گوسفند و گوساله می ریزند و با مواد دیگر ترکیب می کنند تا یک غذای خوشمزه و مقوی به دست آید.

آشنایی با نژاد گربه بی مو یا اسفینکس

گربه

آشنایی با نژاد گربه بی مو یا اسفینکس

اگر قصد خرید گربه خانگی دارید اما بخاطر ریزش موی آن دچار تردید هستید گربه بی مو اسفینکس را بخرید که هیچ گونه خز و کرکی ندارد و یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود.

تعبیر خواب گوریل

آرشیو مقالات

تعبیر خواب گوریل

دیدن حیوانات ترسناکی چون گوریل در خواب خیلی سخت و وحشتانک است اما برخی اوقات ممکن است تعبیر خوبی داشته باشد، بنابراین به نوع خواب شما بستگی دارد اما به طور کلی گوریل در خواب نشانه مبارزه، خصوت، سوءظن، شک و تردید و ظلم و ستم است.

آشنایی با مرغ و خروس ابریشمی چینی

مرغ و خروس

آشنایی با مرغ و خروس ابریشمی چینی

یکی از بهترین نژاد مرغ و خروس های زینتی که ظاهری متفاوت دارد نژاد ابریشمی است که به خاطر وجود پرهای ابریشم مانند به صورت کاملا آنرا می شناسند و این نژاد قادر به پرواز نیست و با اینکه تعداد تخم های آن در طول سال تنها به 100 عدد می رسد اما مرغ ابریشمی به عنوان مادران خوبی برای جوجه کشی سایر نژادها و حتی پرورش جوجه سایر پرندگان به شما می آید.

واکسن کشته نیوکاسل، برونشیت،EDS

مرغ و خروس

واکسن کشته نیوکاسل، برونشیت،EDS

اگر به دنبال سود و بهره وری از پرورش مرغ گوشتی و تخمگذار هستید باید اطلاعات کافی در زمینه انواع بیماری های رایج و خطرناک آن چون نیوکاسل، برونشیت و سندروم کاهش تخم مرغ داشته باشید و با واکسینه کردن بدن مرغ را در برابر بیماری ها قوی کنید.